چهارشنبه ، 21 آذر ، 1397

پروژه ها » پیش فروش » جزییات پروژه
  

اطلس سنتر بم

موقعیت گردشگری ممتاز این شهر در جذب گردشگران خارجی و داخلی، مرکز مهم صادرات خرما و مرکبات ، نقطه ثقل حوزه صنعت خودروسازی پس از تهران، همجواری با منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در کنار مردمی سخت کوش، مومن و صبور و دیگر ویژگی‌ها شرکت ایرانیان اطلس را بر آن داشت تا یکی از بزرگترین پروژه‌های خود را در قلب تجاری این شهر تعریف کند.

این پروژه از بزرگترین و مدرن‌ترین مجتمع‌های تجاری جنوب شرق کشور محسوب می‌شود. این مجتمع دقیقاً روبروی بازار سنتی شهر واقع شده است و تاثیر بسزایی در نوسازی بافت فرسوده شهر بم خواهد داشت.

این مرکز در چهار طبقه و با کاربریهای مختلف و برخوردار از پارکینگ با ظرفیت قابل توجه می‌باشد.

مهندسین مشاور طراحی با شعار واحه‌ای سبز در دل کویر به استقبال طراحی این پروژه شاخص رفتند. تمامی رویکردهای معماری داخلی، طراحی نما و استخوان بندی این مجتمع در جهت عینیت بخشیدن به این شعار به کار گرفته شده است چنانچه در طراحی فضاهای داخلی سعی شده است تا مفاهیمی برگرفته از طبیعت اسرارآمیز و با شکوه کویری در قالب طراحی مدرن روح اصلی آن را شکل دهد و بینندگان به ویژه مردم بومی با دیدن نما و معماری داخلی آن احساس بیگانگی با آن ندارد زیرا همه عناصر آن متناسب و یادآور طبیعت و هنر شهرهای کویری است. مجتمع تجاری اطلس سنتر بم با داشتن ٤١٧ واحد تجاری، هایپر مارکت، رستوران، فضای بازی‌ جایی برای خرید و فروش ساده نیست، بلکه فضایی برای تعاملات اجتماعی و لذت بردن از فضای سبز و مدرن است که آغوش خود را بر مردم منطقه و هم‌چنین گردشگران داخلی و خارجی باز کرده است.

خرید و حضور در اطلس سنتر بم با لذت یک غذای دلخواه همراه با گفت و گوی دوستانه، قدم زدن بدون احساس خستگی در فضای آن، تماشای مناظر زیبای پرداخت‌های داخلی می‌تواند روزی خاطره انگیز را برای مراجعه کنندگان رقم زند.

کارشناسان معماری مجتمع کوشیده‌اند تا با به کارگیری جدیدترین با کیفیت‌ترین مصالح و مواد ، وجود آب‌نما‌ها و کریدورهای بسیار مدرن و زیبا سازه‌ای ماندگار و درخور شهر باستانی و مشهور بم بوجود آورند. 

مساحت زمین : 7387 متر مربع
تعداد طبقات : 4 طبقه           
زیر بنای کل : 28912 مترمربع
پارکینگ و انباری:5129 و 537 مترمربع
سرمايه گذار: شرکت سرمايه گذاري ايرانيان اطلس و شهرداري بم

موقعیت پروژه

استان کرمان- شهر بم - میدان امام خميني (ره)

پلان پروژه
اطلاعات تماس

دفتر فروش:

034-44319204

034-44320609

مرکز اطلاع رسانی و امور مشتریان (ایاک) : 28320 -021

فرم تماس با ما
Enter the security code.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
ارسال
* الزامی