چهارشنبه ، 21 آذر ، 1397

پروژه ها » فروش » جزییات پروژه
  

مرکز تجارت اطلس تبریز

شهر تبریز پس از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است. این شهر تاریخی به عنوان قطب اداری، فرهنگی و اقتصادی منطقه شمال غرب قلمداد می شود و از سوی سازمان ملل متحد به عنوان بهداشتی ترین شهر ایران برگزیده شده است. این کلان شهر با مردم مهربان و صمیمی خود در جذب سرمایه ای داخلی و خارجی رتبه نخست را بخود اختصاص داده است و در بخش اجرای پروژه های بزرگ دومین شهر بلند مرتبه ساز کشور می باشد. شرکت ایرانیان اطلس با توجه به ویژگی های یاد شده پس از مطالعات دقیق یکی از مهمترین پروژه های خود را بنام مرکز تجارت اطلس در منطقه ولی عصر (عج) تعریف نموده است.

این مرکز در منطقه خوش آب و هوا ولی عصر(عج) که یکی از با ارزش ترین مناطق شهر پر آوازه تبریز است قرارداد و از چها طرف به خیابان های بیست متری متصل می شود. این مرکز تجاری عمده با داشتن چشم اندازهای زیبا هفتاد و یک درصد مساحت خود را به فضای سبز و پارک محله ای و امکانات تفریحی اختصاص دادهاست تا به کانونی فرحناک تبدیل شود.

مرکزتجاری اطلس از طریق شریان‌های اصلی به مراکز عمده شهر دسترسی آسان دارد . وجود کاربریهای تجاری، رفاهی و خدماتی در کنار هم با برخورداری از معماری خلاقانه و برجسته ، طراحی زیبا و حجم مهندسی جذاب، تنوع مساحت در هریک از کاربریها، سیستم مدیریت هوشمند ساختمان(BMS) ،این مرکز را به سطح ممتازی از دسترسی به ارزش افزوده بالا می رساند.

مهندسین و مشاورین مطرح و نام آشنا پیش بینی نموده اند که این مرکز پتانسیل رشد فراوانی را در خود نهفته دارد که با برخورداری از حضور صنوف مختلف و ارائه امکانات و تسهیلات رفاهی و تفریحی می تواند به عنوان یک فضای مهم شهری در منطقه عملکرد شایسته ای داشته باشد. در عین حال عملکرد فرا منطقه ای آن غیرقابل اجتناب است و این مهم با پذیرایی از ده ها هزار نفر در روز- اعم از مردم شهر و استان آذربایجان شرقی و استانهای مجاور ونیز استقبال سرمایه گذاران بومی مستقر در تهران و کشورهای دیگر و گردش گران خارجی رقم می خورد.

مساحت زمین : 3600 متر مربع
تعداد طبقات : 20 طبقه                          
زیر بنای کل : 41452 مترمربع
زیربنای تجاری : 7833 متر مربع
زیربنای هایپرمارکت : 1100 متر مربع
زیربنای رستوران : 800 متر مربع
پاركينگ : 489 واحد (14400 متر مربع )
تجاري : 288 واحد
سازنده : شرکت پردیس اطلس پارس

موقعیت پروژه

نشانی : استان آذربایجان شرقی - تبریز

اطلاعات تماس

دفتر فروش :

0413-3288888
0413-3288989

lمرکز اطلاع رسانی و امور مشتریان (ایاک) :28320-021
فرم تماس با ما
Enter the security code.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
ارسال
* الزامی